سلام به اسکفا خوش اومدید. در این سایت می تونید پرسش های خودتون رو در هر زمینه ای بفرستید و از کاربران سایت پاسخ بگیرید. همچنین خودتون می تونید به پرسش های دیگران پاسخ بدید.

رایتینگ آیلتس به چه صورته؟

توسط
0 امتیاز
رایتینگ آیلتس به چه صورته و نکته خاصی لازمه بدونیم؟

1 پاسخ

توسط
0 امتیاز

سنجش مهارت رایتینگ آیلتس از جمله بخش‌هایی است که به لحاظ موضوعی در دو نوع آزمون آیلتس آکادمیک و آیلتس جنرال متفاوت است.در هر دوی این فرمت ها دو رایتینگ خواهید داشت. آیلتس اولی را Task 1 و دومی را Task 2 می نامد.برای آمادگی آزمون آیلتس به خصوص بخش رایتینگ آیلتس آن باید ابتدا مهارت های خود را بالا ببرید و سپس روی سوالات تمرین کنید.نوشتن ۱۰ و یا ۵۰ نمونه رایتینگ قطعا برای دریافت نمره قابل قبول کافی نیست و باید هزاران نمونه را نوشته و از همه آن ها نکاتی بیاموزید و نگارش خود را بهتر و بهتر کنید.بنابر این اگر نمره رایتینگ آیلتس عموم افراد کم است معنایش این است که آن طور که باید شاید روی این مهارت زمان گذاشته نشده.

چرا در رایتینگ آیلتس نمره خوبی نمی گیریم؟

شاید به کرات اتفاق افتاده باشد که با خود بگویید شخصی که اسپیکینگ ۹ گرفته رایتینگش ۶ شده است پس رایتینگ یا سخت است یا نمره نمی دهند.افرادی بودند که ریدینگ و یا لیسنینگ آیلتس را ۸ یا ۹ گرفته اند رایتینگ آیلتس را ۶ شده اند.نکته بسیار مهم: زبان مادری ما فارسی است، آیا همه ما فارسی خوب می نویسیم؟ خیر.پس چه طور انتظار دارید در زبان انگلیسی که آن هم دست و پا شکسته طی سالیان یاد گرفته اید بدون تمرین یا با تمرین کم بتوانید خوب بنویسید؟ایرانلتس

پرسش های مشابه


قدرت گرفته از کیوتوای - فارسی

add
...