سلام به اسکفا خوش اومدید. در این سایت می تونید پرسش های خودتون رو در هر زمینه ای بفرستید و از کاربران سایت پاسخ بگیرید. همچنین خودتون می تونید به پرسش های دیگران پاسخ بدید.

2 پاسخ

توسط
0 امتیاز
پیشنهاد من به شما مرکز ایرانلتس هست زیرا این مرکز بر خلاف سایر رقباش کار رو برای زبان اموز راحت کرده،در سایر مراکز آموزش آنلاین آیلتس شما باید در آن واحد آنلاین باشید و با توجه به مشکلات اینترنت و کمبود وقت ،جلسه درسی را از دست بدهید. حال مرکز ایرانلتس با سالها سابقه در زمینه تدریس حضوری و مجازی این امکان رو برای شما فراهم کرده تا درهر زمان و مکانی که تمایل داشتید به دوره های آنلاین آیلتس که علاوه بر کتاب شامل ویدیوهای اموزشی و ازمون ماک آیلتس در انهتای هر دوره میباشد.
توسط
0 امتیاز

پیشنهاد من به شما مرکز ایرانلتس هست زیرا این مرکز بر خلاف سایر رقباش کار رو برای زبان اموز راحت کرده،در سایر مراکز آموزش آنلاین آیلتس شما باید در آن واحد آنلاین باشید و با توجه به مشکلات اینترنت و کمبود وقت ،جلسه درسی را از دست بدهید. حال مرکز ایرانلتس با سالها سابقه در زمینه تدریس حضوری و مجازی این امکان رو برای شما فراهم کرده تا درهر زمان و مکانی که تمایل داشتید به دوره های آنلاین آیلتس که علاوه بر کتاب شامل ویدیوهای اموزشی و ازمون ماک آیلتس در انهتای هر دوره میباشد.ایرانلتس

پرسش های مشابه


قدرت گرفته از کیوتوای - فارسی

add
...