سلام به اسکفا خوش اومدید. در این سایت می تونید پرسش های خودتون رو در هر زمینه ای بفرستید و از کاربران سایت پاسخ بگیرید. همچنین خودتون می تونید به پرسش های دیگران پاسخ بدید.

1 پاسخ

توسط
0 امتیاز

روش های افزایش نمره اسپیکینگ آیلتس

تیپ هایی برای بخش speaking

تیپ 1: در بخش اول عمده سوالات در مورد موضوعات ملموس خواهد بود. اطلاعات شخصی و کارهای روزمره. کاملا خونسرد و آرام باشید و همزمان با شخص آزمونگر پیش بروید و تا حد امکان طبیعی به سوالات پاسخ دهید.

تیپ 2: داوطلبان IELTS نباید پاسخ های یک کلمه ای برای بخش اول ارائه دهند اما ضرورتی هم نیست یک سوال را برای 1 دقیقه هم طول بدهند. برای مثال: جواب سوال ( آیا خواهر یا برادر داری؟) نباید در بله یا خیر خلاصه شود وهمچنین نه اینکه خواهر بزرگتر من قدش فلان قدر هست و روزتولدش 7 هفته بعد منه. آخرین باری که در سال جدید دیدمش باهم با خواهر کوچکترم بودیم که موهای مشکی و بلند و چشمانی آبی دارد که پرستار هم هست و بردارم هم کسی است که فلان و... مجددا تکرار میکنم : طبیعی صحبت کنید. هیچ یکی ازاین پاسخها نمیتونه بجا و درست باشه در هر مصاحبه یا هر تبادل نظر نیمه رسمی،آیا واقعا بجا هست؟

تیپ 3: از پاسخ های تمرین و تکرار شده اجتناب کنید. چرا که آزمونگرها میتوانند به راحتی متوجه این موضوع شوند.خودتان را آماده کنید و تمرین داشته باشید برای speaking اما خیلی تکرارآمادگی نکنید.بیشتربدانید

پرسش های مشابه


قدرت گرفته از کیوتوای - فارسی

add
...