سلام به اسکفا خوش اومدید. در این سایت می تونید پرسش های خودتون رو در هر زمینه ای بفرستید و از کاربران سایت پاسخ بگیرید. همچنین خودتون می تونید به پرسش های دیگران پاسخ بدید.
شرایط آیلتس برای آمریکا چیه؟

برای کانادا آیلتس جنرال بهتره یا آکادمیک؟

1 پاسخ

توسط
0 امتیاز

چه سطحی از آیلتس برای مهاجرت لازم است؟

داشتن مدرک آیلتس برای مهاجرت افراد متخصص و دریافت اقامت دائم در بسیاری از کشورهای انگلیسی زبان ضروری است . IELTS یا International English Language Testing System یک امتحان زبان انگلیسی است و از اعتباری بین‌المللی برخوردار می‌باشد.این امتحان معیاری است جهت سنجش دانش زبان انگلیسی اشخاصی که می‌خواهند در کشورهای انگلیسی زبان درس بخوانند، کار کنند و یا به آن کشورها مهاجرت نمایند. امتحان IELTS با همکاری مشترک دانشگاه کمبریج، کنسولگری انگلستان و سازمان IDP استرالیا برگزار می‌شود. این امتحان از بالاترین و معتبرترین استانداردهای بین‌المللی جهت سنجش سطح زبان انگلیسی داوطلبان پیروی می‌کند و چهار توانائی Writing،Reading،Listening و Speaking را مورد ارزیابی قرار می‌دهد.بسیاری از دانشگاهها در کشورهای مختلفی همچون کانادا، انگلستان،نیوزلند.استرالیا و آمریکا این امتحان را به رسمیت میشناسند.

سطح آزمون آیلتس برای مهاجرت به نیوزلند

سفر به نیوزلند با آیلتس شروع می‌شود هر کسی که به دنبال زندگی، کار و تحصیل در نیوزلند است. داشتن آیلتس نشان‌دهنده سطح بالای توانایی‌های زبان شخص است.متقاضیان مهاجرت به نیوزلند، آیلتس را به عنوان مدرک توانایی‌های بالای زبان انگلیسی برای درخواست ویزا پذیرفته‌اند.با داشتن آیلتس در واقع مطمئن خواهید بود که آزمونی را پاس کرده‌اید که همه دانشگاه‌ها، کالج‌ها و نهادهای حرفه‌ای نیوزلند به آن اعتماد دارند.همه آنها یک حداقل الزامات زبان انگلیسی را برای آیلتس پذیرفته‌اند.حداقل نمره آیلتس مورد نیاز در کشور نیوزلند به نوع ویزا و موسسه‌ای که می‌خواهید در آن تحصیل یا کار کنید وابسته است.اینکه شما به چه سطحی از آیلتس آکادمیک یا عمومی نیاز دارید بستگی به الزامات موسسه‌ای که تارگت کرده‌اید دارد و برای مهاجرین جهت کار حداقل نمره آیلتس 6.5 پذیرفته می‌شود.بیشتربدانید

پرسش های مشابه


قدرت گرفته از کیوتوای - فارسی

add
...